Listopad 2014

Vysvobození [2]

1. listopadu 2014 v 13:26 | Maya Maylu |  Trilogie Spiknutí

II.

Brigstone.
Malebné městečko na severovýchodě Británie se po nepříjemném incidentu s upíří rodinou a nepovedeném genetickém pokusu vrátilo téměř okamžitě do starých kolejí. Příslušné úřady svedli nevysvětlitelné vraždy a další věci s akci spojené na malou zločineckou organizaci. A dobrotivý farmáři všichni uvěřili. Teda až na Faith. Ta věděla celou pravdu.
Hrůzné nebezpečí ze strany White Line Corporation pominulo okamžitě, co místní geologové v nedalekém lomu nalezli velké množství vzácných zkamenělin. A tak Brigstone a jeho okolí vyhlásily za archeologické chráněné území. A místní farmáři dostali novou šanci na živobytí s přispěním ministerstva pro místní rozvoj.
A.J. Marlloon vypustil další ostříhanou ovci zpět do ohrady. Špinavým rukávem si setřel pot z čela. Od rekonvalescence zranění hlavy, ze které se nakonec vyklubal silný otřes mozku, zůstal u Faith na farmě jako výpomoc. Při čemž si nemohl změnu životního stylu vynachválit. Pravdou bylo, že zprvu měl menší úzkostné stavy, když se probouzel místo potemnělé cely v prostorném pokoji. Adaptace však proběhla rychleji, než si zprvu myslel.

Zóna 13 [8]

1. listopadu 2014 v 13:16 | Maya Maylu |  Zóna 13

KAPITOLA 07

SAM

Podrážděně jsem zavrčel. Tohle už byl do nebe volající blázinec. Připadal jsem si jako na jehlách. Doufal jsem, že se naposledy krásně prospím, ale ono prd. Akorát myšlenky šíleně poletovaly ze strany na stranu v neřízeném chaosu, které nedávaly mé maličkosti spát. A takhle se to táhlo, já vlastně ani nevím, jak dlouho jsem čumákoval do bílého stropu. Minuty? Nebo snad hodiny? Kdo ví? Sám ani pořádně nevím. Je to prostě jeden velký chaos. Chaos, který mě donutil vstát do z postele a jít se projít.
Musel jsem si pročistit hlavu. A nejlépe to jde za pomoci dlouhé, opravdu dlouhé, procházky.
Takže další zbytečně probdělá noc. Jak opravdu optimistické vyhlídky do budoucnosti. V podobných chvílích lituji, že mě proměnili ve vlkodlaka. Raději bych umřel jako člověk.
Zpropadenej život vlkodlaka. Všude samá dominance a submisivita až mi z toho běhal mráz po zádech.
Asi bych chtěl moc kdyby právě proběhla vesmírná invaze?
Svítání, pro někoho znak nového dne. Pro někoho znak začínajícího utrpení.