Zóna 13

12. září 2014 v 14:14 | Maya Maylu |  Zóna 13
Mrtvá zóna číslo třináct je plocha o rozloze asi pěti hektarů, která zahrnuje pozemky hřbitova, nemocnice, a tří vil. Nachází se na okraji městečka Santana a je ohrazena pěti metrovým plotem. Před sedmi lety vypukla v nemocnici epidemie nekromantského moru, je to vlastně virus napadající mozek, takže infikovaný člověk vypadá jako zombie, i tak se dokonce rozkládá, naprostá inteligence z těla vyprchá a chudák jedinec se doslova rozpadne na hromadu zapáchajících kostí. A to nemluvím o tom příšerném zápachu.

Jmenuji se Lilien Crown, pro přátele jenom Lily. Patřím k rase staré jako samo lidstvo. Mívali jsme mnoho jmen, ale ta byla už dávno zapomenuta. Já osobně říkám, že jsem stín. Protože se v nich mou pohybovat. To je však na dlouhé vysvětlování. Stačí, když budete vědět, že dokážu procházet stíny, měnit podobu a telepaticky komunikovat i když je to pěkně velká fuška. Pokud chcete k smrti vystrašit souseda, protože vám řezal motorovou pilou dříví pod oknem v neděli ráno, neváhejte a zavolejte. Jsem pro každou špatnost.


DODATEK AUTORA:
Prvopočátky Zóny 13 byly neprosto něco jiného než je to teď. Rozhodla jsem se ji přepsat. A toto je druhá verze. Přepsaná. S novým dějem. Poupravenými a přidanými částmi.

Za obálku děkuji Eloran Arroway

| ČTI NA BLOGU | ČTI NA WATTPADU |

[0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama