Proradní nesmrtelní

12. září 2014 v 16:18 | Maya Maylu |  Proradní nesmrtelní
Nemesis: VznikNemesis: Vznik
Zajímá vás něco více o tom co bylo s Nemesis ještě před tím než se setkala se Scadem a Shinem? Jaké utrpení si musela podstoupit? Krátké čtyřdílné vyprávění ve formě zápisků. Tohle je úplný začátek.


Shin Lao: Po stopách vlkaShin Lao: Po stopách vlka
Příběh z rozsáhlejšího cyklu Proradní nesmrtelní. Shin Lao na první pohled obyčejný kluk středoškolského věku. Na pohled druhý stvoření hledající sebe samu. Ani člověk, ani vlkodlak - kříženec nemající rodinu ani domov. Jeho jediným přítelem se stal upír jménem Sabin Duvert.


Nemesis: Lovec nociNemesis: Lovec noci
Vítejte ve světě, kde nemožné se stává možným. Vítejte ve světě, kde žijí nesmrtelní. Upíři i vlkodlaci se prochází nočními ulicemi a číhají na své nic netušící oběti. A proto je tu Nemesis, vojenský projekt a členka Aliance lovců. Spolu s polovičním vlkodlakem Shinem brání životy bezbranných.


Mikhaila: Ve znamení stínuMikhaila: Ve znamení stínu
Už Vás nebaví ti věčně škatulkovaní hlavní hrdinové co jsou nepřemožitelní? Co jsou naprosto dokonalí? Nebojte, to já taky. Tohle je můj příběh. A věřte... nic nebude jako normálně.
Na co se snažit lidi přesvědčit o opaku. Jsou slepí. Spatří jenom to, co chtějí, aby bylo spatřeno. A to, že jsem jiná, beru jako výhodu. Nejsem postižená, nevymýšlím si. Mám dar. Vidím, co vidím. Zabíjím, co zabíjím. Tak mě nechte v klidu dělat svoji práci.
Mika Ravenwood lovec příšer, těší mě. Věk není důležitý a zájmy už vůbec ne.
Povídky: Proradná fantaziePovídky: Proradná fantazie
Co díl to jiný příběh, co díl to jiné téma. Všichni hrdinové. Kladní i záporní z příběhů Nemesis: Vznik, Lovec noci a Pod závojem soumraku, Shin Lao: Po stopách vlka a Mikhaila: Ve znamení stínu, se setkávají a proplétají v jediněčných situacích na jedinečná téma, které navrhujete a vybíráte Vy čtenáři.
Každý týden je vybráno jedno téma, na které se vytvoří příběh. Hlavní hrdinové se budou nepravidělně střídat. Vždy bude překvapení, kdo bude v popředí a s kým se setká. Přeci jenom fantazie je proradná.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama